Alice Müzikali Başlıyor

ID'nin yapımcıları arasında olduğu ve Basın/Pr ilişkilerini yürüttüğü "Alice" Müzikali, Zorlu PSM’de sahnelendi. Serenay Sarıkaya’nın “Alice” olarak izleyici karşısına çıktığı, Ezgi Mola’nın Kraliçe, Enis Arıkan’ın Tavşan, Şükrü Özyıldız’ın Şapkacı, İbrahim Selim’in Kral, Merve Dizdar’ın ise Kedi rolü ile başrolleri paylaştığı, Alice Müzikali, 2019 yılında Afife Jale Tiyatro Ödülleri’nde Haldun Dormen Özel Ödülünü ve Yılın En Başarılı Hareket Düzeni(Koreografi) ödülünü ; aynı yıl düzenlenen ELLE Style Awards’da ise “Yılın En İyi Performansı” ödülünü aldı.

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliğinde , Tuluğ Tırpan’ın müzikleri ve Beyhan Murphy’nin koreografisi, BKM, Zorlu PSM ve id ortak yapımcılığında çağdaş bir müzikal uyarlama olarak sahneleniyor.

Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar’ın yer aldığı Alice Müzikali, 7 Şubat’ta perde açtığı ilk sezonundan bu yana yaklaşık 100 Bin seyirciyle buluştu.

Serenay Sarıkaya’nın “Alice” olarak izleyici karşısına çıktığı, Ezgi Mola’nın Kraliçe, Enis Arıkan’ın Tavşan, Şükrü Özyıldız’ın Şapkacı, İbrahim Selim’in Kral, Merve Dizdar’ın ise Kedi rolü ile başrolleri paylaştığı,  Alice Müzikali, 2019 yılında Afife Tiyatro Ödülleri’nde Haldun Dormen Özel Ödülünün yanısıra Yılın En Başarılı Hareket Düzeni(Koreografi) ödülünü ;   aynı yıl düzenlenen ELLE Style Awards’da ise “Yılın En İyi Performansı” ödülünü aldı.